שכבה ג' מצטיינים

תלמידים והורים יקרים,

תכנית המצטיינים של בית הספר רון ורדי הינה שם דבר בעיר ראשון לציון והינה תכנית דגל למצויינות ברמה הארצית. התכנית רואה בתלמידים את הדור הבא של ההון האנושי במדינת ישראל, מדענים וממציאים פורצי דרך. מטרתנו היא לאפשר לתלמידים המצטיינים ביותר בישראל למצות את הפוטנציאל והיכולות שלהם. מתוך תפיסת עולם זו, התכנית מטפחת את הידע המקצועי, מעודדת סקרנות ולמידת חקר עצמאית אצל התלמידים.

צוות ההוראה בתכנית מורכב כולו ממומחים ומומחות בתחום הדעת שלהם וכולם בעלי ניסיון רב ועשיר הן בתעשייה והן בהוראת מחוננים. הודות לכך, הצוות פועל במגוון עצום של דרכים יצירתיות תוך כדי שיתופי פעולה בין מורים מתחומים שונים מתוך ראיה הוליסטית ומערכתית לחשוף את התלמידים למגוון רחב של נושאים, לפתוח אופקים ולחשוב "אחרת". כל זאת על מנת לפתח לתלמידים מיומנויות בתחומי הדעת השונים. צוות ההוראה בתכנית המצטיינים כולל גם בוגרים ובוגרות של בית הספר אשר נמצאים יחד עם המורה בכיתה ומשמשים עוזרי הוראה בכיתות. דבר זה מאפשר לנו להפעיל בכל כיתה יותר מאיש צוות אחד – הכל לטובת התלמידים.

במסגרת התכנית אנו נותנים גם מענה לאספקט הרגשי והחברתי של התלמידים ומלווה את התכנית יועצת חינוכית עם התמחות בתלמידים מחוננים.

כתכנית שחרטה על דגלה הובלה ומצויינות בקנה מידה ארצי, אנו עושים שימוש בשיטות ההוראה המתקדמות והעדכניות ביותר בסביבת למידה המאובזרת ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא, תוך כדי שימוש בכלים וידע אשר יכינו אותם לאתגרי המאה ה- 21.

סיורים וימי שיא

הורים יקרים,

מצורף קישור לחוברת המידע לשנת תשפ"ג.

מאחלים שמת לימודים פורייה ומהנה!

חוברת מידע ג מצטיינים תשפג


יצירת קשר
אתי טל מונר

etit@roncenter.com

03-9560741 - מזכירות

diklaa@roncenter.com / efratb@roncenter.com