מצויינות אישית ואנושית, התעלות ומובילות תוך מחויבות ורגישות לחברה.

הורים לתלמידים המעוניינים בפרטים לקראת שנה הבאה (כיתות ג')

לנוחיותכם מצורפים המיילים של רכזות שכבה ג' מצטיינים ו-ג' מחוננים, ופרטי יצירת קשר עם מזכירות המרכז.

מורן לקס כרמי – רכזת ג' מחוננים

moranl@roncenter.com

אתי טל מונר – רכזת ג' מצטיינים

etit@roncenter.com

מזכירות בית הספר:

טל' : 03-9560741 

מייל : mail@roncenter.com

ortala@roncenter.com

 

מאחלים ימים טובים ומצפים לחזרת החטופים

1440

תלמידים

5800

בוגרים

60

מורים

89

קורסים

חדשות

צביה שמול מספרת לתלמידים את סיפורה של אמה - טובה ניצולת שואה

גם השנה שיתפה עמנו צביה שמול את בסיפור המופלא של אמה טובה, ששרדה את מחנה ההשמדה אשוויץ. לאחר שלוש שנים באשוויץ טובה עלתה כמעפילה אך נשלחה לשנתיים נוספות במחנות ההסגר בקפריסין. הבית שהקימה והמשפחה הענפה הם סיפור התקומה של העם היהודי ומדינת וישראל.

צביה שמול מספרת לתלמידים את סיפור עלייתה של משפחתה לארץ ביום השואה

נבחרת הרובוטיקה זוכה בתחרות רובוקאפ 2024!

נבחרת הרובוטיקה השתתפה וזכתה במקומות הראשונים בתחרות הרובוקאפ zoobotX 

ההישגים שלנו ושיתופי פעולה

שיטת העבודה במרכז מעודדת עשייה מתוך רצון ללמידה ומעורבות של התלמידים. אנחנו לא דוגלים בשיעורי בית או במבחנים אך כן מאמינים בהצבת יעדים. אנו מעודדים את תלמידינו להאמין ביכולתם, לפתח רוח יזמית ולקחת חלק פעיל בקהילה. אני גאים בתלמידינו על העבודה הקשה וההישגים הנפלאים אליהם הגיעו.

נבחרת הרובוטיקה זוכה במקום השני בתחרות העולמי

נבחרת הרובוטיקה זוכה במקום השני בתחרות העולמית

נבחרת הרובוטיקה של מרכז רון הגיעה למקום שני בעולם!
 
אחרי עבודה יסודית ומקצועית, השקעה ולחץ, זהו הישג מפואר שמראה על המקצועיות והמסירות של הנבחרת.
 
עדי פורת, מתן קארם, יסמין לבוב, בארי לוינגר ושירה דיין רץ, עם הליווי והתמיכה של ברכה כמיטב המסורת הביאו שוב את הכבוד למרכז שלנו.
נבחרת הדיבייט משתתפת בתחרות ארצית

זכייה בתחרות דיבייט

נבחרת הדיבייט של המרכז  השתתפה בתחרות ארצית זכתה בשלב הראשון  וקיבלה את פסלון האלפקה סמל ההיכר של התחרות. משם העפילו לשלב השני הscholars bowl.כל הכבוד! גאים בכם!

בית הספר למחוננים ע"ש רון ורדי הוא מהגדולים והוותיקים בארץ. לומדים בו מעל 1000 תלמידים מחוננים ומצטיינים שאותרו על ידי משרד החינוך כבעלי הפוטנציאל הלימודי הגבוה ביותר. פעילות הטיפוח ופיתוח לאוכלוסיות המחוננים ומצטיינים פועלת בכיתות ג' עד ט', כל יום לומדת במרכז שכבת גיל אחרת. בשעות הבוקר לומדים התלמידים שאותרו כמחוננים במסגרת שליפה מבית הספר המזין שלהם. אחר הצהריים מגיעים התלמידים שאותרו כמצטיינים לקורסי העשרה ברמה לימודית גבוהה ביותר.בבית הספר תכני לימוד מגוונים תוך דגש על טיפוח כלים ומיומנויות, עבודת צוות ויצירתיות.
29.8.1984-11.5.1964

רון ורדי

בית ספר למחוננים ע"ש רון ורדי הוקם בשנת 1986 לזכרו של רון ורדי, שנפל בלבנון. רון בנם של ידידיה ודרורה ורדי נולד בראשון ב- 11/5/1964 היה ילד סקרן בעל יכולת למידה עצמאית ועניין רב בתחומים שונים. הוא היה פעיל בתנועת הצופים ופעל כראש גדוד בשבט שורק.כמו כן כבר בגיל 12 היה אחראי על התחזוקה במרכזיה הפדגוגית בבית הספר חביב ובמקביל החל את לימודי המחשב בחוג לנוער שוחר מדע במכון ויצמן. לזכרו הוקם בבית-הספר "חביב" בראשון לציון "מרכז רון לטיפוח ילדים מחוננים על-שם רון ורדי" המקיף את ילדי ראשון לציון המחוננים בכיתות ג' עד ו'.בית הספר פעל במשך למעלה מ 25 שנה בתוך בית הספר "חביב ובשנת 2013 עבר למשכנו החדש ברחוב אבי האסירים במתחם גן נחום, למבנה חדש ומעורר השראה שעוצב על ידי משרד אדריכלים נופר.

למה ללמוד אצלינו?

שיתופי פעולה

אנו מאמינים ביצירת שיתופי פעולה עם ארגונים חיצוניים כחלק מהעשייה במרכז. מטרת שיתופי הפעולה היא בין היתר לאפשר לתלמידינו להיחשף לתעשייה כבר במהלך הלימודים. בנוסף חלק משיתופי הפעולה לוקחים חלק פעיל בחיי הקהילה. כל אלו מקדמים את תלמידינו להיות מנהיגים חברתיים ובעלי יכולת והשפעה בתעשיה ובחברה. בין שיתופי הפעולה שלנו: HP indigo, עמותת צעד קדימה, ,תכנית במה ראשונה, ppl's ועוד…

המורים שלנו

המורים שלנו הם בראש ובראשונה אנשי חינוך הרואים לנגד עיניהם כל תלמיד ותלמיד ושמים להם למטרה להוביל את אותם להצלחה תוך כדי התחשבות בפרט. המורים שלנו כולם אנשי מקצוע מנוסים המגיעים מתחומים שונים בתעשיה כגון:אומנויות, מחשבים, מדעים, רובוטיקה, מוסיקה, תיאטרון ועוד. כולם, בעלי מיומנויות בהדרכת תלמידים מחוננים ומצטיינים וניסיון רב בתחומם.

הקורסים שלנו

אנו מאמינים בחשיפת תלמידינו לתכנים מגוונים ואיכותיים. הלימודים במרכז מתחלקים לסימסטרים ובמהלך כל סימסטר נחשפים התלמידים לשלושה קורסים שונים. כל קורס שם דגש על פיתוח יכולות שונות אצל התלמיד כגון: עבודת צוות, עמידה בזמנים, יכולת התבטאות וכו'. במהלך הלימודים תלמידינו נהנים מציוד חדיש כגון מחשבים ניידים, טאבלטים, עטים גרפיים, מדפסת תלת מימד, פלוטר,מחרטת לייזר ועוד.

אולמות הדגמים

בביה"ס למחוננים ע"ש רון ורדי ישנם אולמות דגמים המכילים למעלה מ- 150 דגמים מדעיים המדגימים תופעות שונות בפיזיקה.

המקום משמש כמרכז למידה חווייתית והעשרה עבור תלמידים, מורים ועבור הקהל הרחב.

עבור התלמידים הפעילות בדגמים המדעיים מאפשרת לשלב שיטות לימוד חדשניות ולמידה חווייתית ומחקרית כחלק מתהליך הלמידה שלהם במדעים.

עבור המורים הביקור במקום מאפשר הרחבה והעשרת דרכי ההוראה שלהם. הביקור יאפשר למורים להגיע לכיתה לאחר מיכן וליישם שיטות הוראה ולמידה חדשניות במקצועות השונים בכלל ובמדעים בפרט.

עבור הקהל הרחב המקום משמש כמוזיאון מדעי ומאפשר חוויה מהנה ומלמדת.

אולמות הדגמים מחולקים ל- 2 קומות, בכל קומה יש 3 אזורים וכל אזור מציג תחום אחר בפיזיקה. בקומה הראשונה, באזור הטורקיז מוצגים דגמים במכניקה, באזור הסגול דגמים באופטיקה ובאזור התכלת דגמים בהידרוסטטיקה. בקומה השנייה, באזור הכתום מוצגים דגמים בחשמל ומגנטיות, באזור האדום דגמים במתמטיקה ובאזור הירוק דגמים באקוסטיקה.

במקום פועלים מדריכים מקצועיים, בעלי רקע מדעי שעברו הכשרה מתאימה.

מועדון השגרירים של רון ורדי מציג: כנס בוגריי מרכז 'רון ורדי' 1986-2017! שלום לכולם, אנו מעוניינים לקיים מידי שנה כנס של כל בוגריי 'רון ורדי' לדורותיהם. נשמח לשיתוף פעולה מצידכם במילוי טופס מקוון זה ובהעברתו (רק) לבוגרי 'רון ורדי' אחרים!
תודה, מועדון השגרירים של 'רון ורדי'

מה חושבים עלינו התלמידים