המורים שלנו

צוות מוביל

ד"ר עופר קרן

מנהל המרכז

ליזה בנג'ו

יועצת של שכבות ג' מחוננים, ו' מחוננים, ותכנית "גילוי דעת" לחטיבת הביניים.

יערה בן יצחק

יועצת חינוכית בשכבות ד'-ה' מחוננים, ו:ג'-ד' מצטיינים

יעל מלמד

יועצת חינוכית בתוכנית המחוננים בעיר לוד 

ובתוכנית המצטיינים הפועלת בימי רביעי.

מלמדת את שכבת כיתות ג' בלוד קורס העוסק בכישורי

 חיים ומיומנויות רגשיות וחברתיות.

נאוה עוגן

רכזת פדגוגית, רכזת שכבה ד' מחוננים, רכזת שכבה ה' מחוננים,מורה מלווה בשכבה ג' ומורה מלווה בשכבה ד' . תחום הדעת – מדעים- מוח, קוגניציה, מיינדפולנס ועוד…

מורן לקס-כרמי

רכזת שכבת ג' מחוננים ו-ו' מחוננים, מלמדת תאטרון, פופרה ודיבייט בשכבות ג', ו' וגילוי דעת.

טלי לקס-צור

מנהלת קמפוס לודף ורכזת תכנית ה'-ו' מצטיינים, יום ד' אחה"צ.

עדי ריטר

רכזת גילוי דעת, רכזת ג' מצטיינים

ומנהלת מעבדת התלת מימד.

אתי טל מונר

רכזת ג' מצטיינים, מורה לאמנות בתכנית גילוי דעת ובשכבת ה' מחוננים. מובילה את תכנית מחוייבות אישית.

עינב אופיר

רכזת שכבה ד' מצטיינים, יום שני אחה"צ.

צוות מדעים

יעל חסין

מורה למדעים ומורה מלווה בשכבות ג' ה' ו-ו' מחוננים.

ערן אסקרי

מורה ומעביר קורסים מדעיים ומנחה הדרכות על הדגמים. מוביל את תחום המחויבות האישית במרכז רון.

תום סיון

מורה למתמטיקה אחרת, למידה בין תחומית במקצועות המתמטיקה והמדעים ופילוסופיה של המוסר במדע הבדיוני. מלמדת בקמפוס לוד, בשכבת ו' מחוננים ובתכנית המצטיינים.

גלעד פטרנקר

מדריך ומורה למדעי החלל ומדעי כדור הארץ כ-10 שנים. מלמד בתכנית "גילוי דעת".

ורד גרץ

מורה למדעים ולפיסיקה ומורה מלווה בשכבה ד' מחוננים.

רוח

מיה אשכנזי

מורה לאנגלית בראש קצת אחר, בתכנית מצטיינים מלמדת קורס בנושא חשיבה דרמטית

דורון לוי

מעביר קורס בפיתוח חשיבה דרך משחקי מילים ואותיות, שעשועי דמיון, תשבצים וחידות.

פוריה גל גץ

ד"ר לפילוסופיה, מלמדת בלשנות ופילוסופיה בתכנית גילוי דעת וב-ה' מצטיינים.

אמנות ומייקרים

תום גל

מורה ומלווה לחשיבה יצירתית, בשכבות ג' ו-ד'

טל דרורי

מורה לקומיקס ואנימציה ממוחשבת בשכבות  ד' מצטיינים וגילוי דעת, ומנהלת אתר המרכז המרכז והרשתות החברתיות.

שירי לב ארי

מורה לאמנות ומורה מלווה בשכבה ה' מחוננים, מורה מלווה בתכנית המצטיינים ובקמפוס לוד.

סלבה קמינסקי

מלמד מייקרים, עיצוב ואומנות שימושית בשכבות ד', ה' ו-ו' מחוננים ובתכנית המצטיינים.

קוסטה בוגוסלבסקי

מלמד מייקרים, פיסול תלת מימדי והדפסות בשכבות ד', ה' ו-ו' ובגילוי דעת בתכניות המחוננים והמצטיינים.

טכנולוגיה

אבנר תשבי

מלמד בשכבות ו'-ז' מצטיינים קורס שנתי ברובוטיקה יחד עם עוז מלול,
 ואת המצטיינים ביום ד' בכיתות הנמוכות יותר קורס טעימה ברובוטיקה של שלושה מפגשים. 

ערן מיטשל

מלמד רובוטיקה בשכבה ד' מצטיינים. 

נטלי בירקן

מורה לפיתוח אפליקציות בשכבה ה' מחוננים.

עוז מלול

מלמד רובוטיקה ומוסיקה אלקטרונית בשכבות ה', ו' וגילוי דעת

לילך אלמוג

מורה לבניית אתרים ולמייקרים בגילוי דעת, ג' ו- ה'-ו'-ו-ז' מצטיינים.

ניר גוטליב

מלמד פיתוח משחקים בשכבה ג' מחוננים, מלמד פיתוח אפליקציות בשכבה ה', מלמד בינה מלאכותית וחשיבה יזמית בגילוי דעת.

צביה שמול

אלון סימון

אב הבית

מצדה בן שמואל

מנהלת תפעול – אחריות על התפעול היומי של המוסד, התממשקות עם צוות הניהול החינוכי, העיריה והחברה העירונית, סיוע בניהול תקציב, התקשרויות עם ספקים, הזמנות עבודה והובלת פרוייקטים שונים .

חלי נידם

הנהלת חשבונות ומזכירות